Kosmetika Forlled Impera Clinic Praha

Kosmetika FORLLED. Revoluční péče o pleť

Kosmetika Forlled

Přípravků na obličej existuje na trhu nepřeberné množství. Problém je často v tom, že dostatečně neznáme svou pleť a nevíme její konkrétní požadavky. Z tohoto důvodu pak jednotlivé krémy, séra apod. nemusí fungovat a mohou naopak způsobit nežádoucí účinky. Tomuto stavu lze snadno předejít. Základem je, péči o pleť konzultovat a zvolit kvalitní přípravky. Obojí vám můžeme zaručit v našich kosmetických studiích. Pojďme si tedy společně představit unikátní kosmetiku, jakou nabízí značka Forlled neboli Forlle’d, která se používá v předních estetických klinikách po celém světě a je založena na úspěšných vědeckých a klinických výzkumech.

 1. O společnosti
 2. Unikátní složení
 3. Výhody, které rozhodují
 4. Nejoblíbenější produkty

O společnosti

Ještě, než se dostaneme k samotným produktům a jejich účinkům, je dobré zmínit historii celé společnosti. Založení Forlle’d se datuje do roku 2004, kdy konkrétní podnět dal japonský chemik Koichi Tanakyho, který objevil metody identifikace, strukturní analýzy a hmotnostně spektrometrické analýzy biologických makromolekul. Tato studie se stala základem pro celý vývoj značky i jednotlivých přípravků.  

Od té doby už se jen postupně rozšiřovalo portfolio. Nejprve byly k dispozici pouze omlazující řady a postupem času se k nim přidaly i produkty zaměřené na boj s vnějším prostředím, s problematickou a citlivou pletí a také s mužskou pokožkou. 

Kosmetika Forlled Impera Clinic

Forlle’d Innovative Nano-Delivery System (FINDS)

Jádrem Forlled metody je Forlle’d Innovative Nano-Delivery System (FINDS) založený na patentované technologii Dr. Makoto Hatto, která zajišťuje nenapodobitelnou schopnost Forlled produktů dodávat životně důležité složky do nejhlubší vrstvy kůže neinvazivním, atraumatickým a bezpečným způsobem. Tento skutečně jedinečný systém suplementace spolu s pokročilou výrobní technologií, patentovanými přísadami, bioinženýrskými formulacemi, publikovaným vědeckým výzkumem a klinickými studiemi činí Forlled naprosto výjimečným v průmyslu péče o pleť.

Všechny produkty péče o pleť se navrhují a vyrábí v Japonsku speciálně pro lékaře, estetiky a další odborníky, kteří se zaměřují na zdravou pleť.  Úspěšnost značky potvrzuje skutečnost, že je v současné době zastoupena v předních klinikách, salonech a lázních ve více než 40 zemích světa a má tisíce spokojených zákazníků. Vždy je však důležité absolvovat odbornou konzultaci a na základě té si nechat doporučit dané produkty tak, aby skutečně vyhovovaly vašim potřebám a řešily konkrétní problémy. 

Unikátní složení

Forlle’d se liší od běžných kosmetických produktů speciálním složením. Konkrétně v sobě totiž obsahuje mikroskopickou kyselinu hyaluronovou, ionizované minerály, nízkomolekulární platinu a ceramidy. Všechny tyto složky jsou naprosto jedinečné a každá má svůj nezastupitelný účel pro lidskou pleť. 

 • Nízkomolekulární kyselina hyaluronová 

Asi vám nemusíme vysvětlovat, že kyselina hyaluronová je sama o sobě velmi prospěšná a její množství má vliv na to, jak naše pokožka vypadá. Stejně je tomu i u mikroskopické formy. Celkový efekt, je však ještě více umocněn. Tím, že se jedná o opravdu malou molekulu, tak je zajištěn průnik aktivních látek až do dermální vrstvy kůže. To je v současné době opravdu jedinečné, jelikož tento způsob do nedávné doby zvládaly pouze injekce. Tím, že se však vědcům podařilo zmenšit molekulu i pro podobu krémů a dalších produktů je možné očekávat opravdu výjimečné efekty i bez jakékoliv investice do specializovaných estetických procedur. Pokožka je krásně hydratovaná, vypnutá a dochází k podpoře její přirozené regenerace.

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová

Důležité je také zmínit, že samotná kyselina hyaluronová je snadno vstřebatelná, neucpává póry, a tudíž nijak nedráždí problematickou ani citlivou pleť. Maximální účinnost byla prověřena nejen ze stran spokojených zákazníků, ale i z několika studií a nezávislých testů, které došly k závěru, že pokožka je po aplikaci nízkomolekulární kyseliny hyaluronové pevnější, vypnutější a plná hydratace o čemž jasně hovoří i lepší a sjednocený tón pleti. 

Všechny produkty značky obsahují zmíněnou kyselinu a jsou navíc označeny logem HyalogyTM. 

 • Nízkomolekulární platina 

V našich článcích jsme již několikrát natrefili na samotný proces stárnutí. Ten vzniká z několika důvodů. Ve společnosti Forlle’d si stojí za tím, že stárnutí je vyvoláno v důsledku narušení DNA čímž dochází ke změně v epigenetice a z důvodu tzv. fotostárnutí. Tedy situace, kdy se v kůži hromadí oxidanty vyvolané ultrafialovým zářením. Aby se tomuto stavu předešlo jsou nedílnou součástí přípravků na pleť právě antioxidanty.

Mezi ty nejznámější řadíme koenzym Q10, vitamín C nebo polyfenoly. Vědci z Forlle’d však přišli na to, že existuje i jiný antioxidant, který je oproti těm zmíněným mnohem účinnější. Jedná se o platinu. Ta funguje jako katalyzátor, a navíc bojuje proti všem formám aktivního kyslíku. Zjednodušeně řečeno jde o to, že po spojení s oxidanty neztratí svou aktivitu, ale zůstane činná po celou dobu v kůži. 

Celkový efekt platiny ještě umocnil fakt jejího zmenšení do mikroskopické podoby. Stejně jako u kyseliny hyaluronové i v tomto případě proniká látka lépe do kůže a tím působí na dané problémy jako je předčasné stárnutí, vrásky, ochablá pleť či hyperpigmentace. 

Nelze opomenout ani fakt, že platina je naprosto bezpečná a její použití je schváleno i japonským ministerstvem zdravotnictví. 

Přípravky obsahující platinu spadají pod platinovou řadu.

 • Nízkomolekulární ceramidy 

Ceramidy jsou prvky, konkrétně řečeno tuky, které se přirozeně nacházejí v kůži. Jejich účelem je chránit pokožku a zajistit, aby nedošlo k jejímu poškození. V produktech Forlle’d lze najít ceramidy III. typu, které s přibývajícím věkem klesají a stejně jako ostatní druhy jsou zodpovědné za regeneraci lidské kůže. Pro maximální vstřebatelnost a zdravotní nezávadnost se využívají ceramidy vyrobené ze sójových bobů, které se skvěle přizpůsobí každému typu pleti bez nežádoucího pocitu mastnoty a jakéhokoliv dalšího nepohodlí. 

 • Ionizované minerály 

Poslední inovativní složkou, kterou se málokterá značka může pyšnit, jsou ionizované minerály. Aby lidské tělo fungovalo tak jak má, je důležité mít správný poměr vitamínů a minerálů. Nejen proto často ke stravě volíme ještě suplementaci v podobě tablet. Nejde však jen o fungování těla jako celku, ale i o další faktory.

Jedním z nich je právě zdravá kůže. Stejně jako ostatní orgány i o kůži je nutné pečovat a dodávat ji chybějící látky. Kromě těch již zmíněných není radno podcenit ani ostatní. Proto produkty této japonské společnosti obsahují i vápník, hořčík či zinek. Ionizovaná forma se navíc dostane přímo tam kam má a zajistí vyvolání dalších pozitivních efektů.  

Kromě zmíněných čtyř hlavních složek obsahují kosmetické přípravky Forlle’d i další aktivní složky. Namátkou stojí za zmínku: 

 • hydrolyzovaný protein membrány vaječné skořápky,
 • skvalan, 
 • extrakt z kořene divokého jamu,
 • extrakt z kořene lékořice či 
 • perleťový protein. 

Výhody, které rozhodují

Pro shrnutí lze říci, že Forlle’d vyniká v šesti základních oblastech. 

 • Viditelný regenerační účinek a zlepšení struktury dermis – Aktivní složky Forlle’d zlepšují způsob fungování kůže, obnovují její strukturu, regenerují a revitalizují pokožku na buněčné úrovni. Již po první aplikaci je patrný výsledek. Stabilního viditelného efektu je dosaženo již po 1 týdnu pravidelného používání, po 28 dnech jsou vidět změny v kvalitě pleti a po 2 měsících lze dosáhnout dlouhodobých výsledků.

 

 • Přirozená biostimulace a dlouhotrvající hydratace – Pečlivě vybrané a kombinované mikroskopické ingredience v kosmetických přípravcích Forlle’d aktivují přirozené regenerační procesy pokožky na buněčné úrovni, poskytují hloubkovou hydrataci, stimulují syntézu kolagenu a elastinu, snižují vnější tlak a mají výrazný antioxidační efekt.

 

 • Obnovení minerální rovnováhy – Kosmetika obsahuje ionizované minerály, které jsou schopny udržet minerální rovnováhu dermis a urychlit proces hojení. Ionizovaný vápník je nezbytný pro stabilizaci suprabazálních buněk epidermis s bazální membránou a hraje také zásadní roli při transportu aktivních látek přes buněčnou membránu. Ionizovaný hořčík a zinek vytvářejí minerální rovnováhu a aktivují enzymy závislé na minerálech, které řídí a urychlují proces hojení.

 

 • Technologie fungující na oba typy stárnutí pleti – Přípravky Forlle’d byly primárně vyvinuty k omlazení kůže zevnitř. Kombinace nízkomolekulárních ingrediencí v produktech řídí mechanismy fyzikálních procesů a procesů fotostárnutí v pleti. Všechny produkty jsou založeny na patentované nízkomolekulární kyselině hyaluronové, jejíž velikost je tak malá, že je schopna proniknout hluboko do dermální úrovně pleti a stabilizovat extracelulární prostředí tím, že zabraňuje dehydrataci, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu, snižuje vnější tlak a zavedení antioxidační aktivity. Ionizovaná nízkomolekulární platina odolává všem formám aktivního kyslíku a reguluje hlavní biochemické reakce, které se podílejí na patogenezi stárnutí kůže. Mikroskopické ceramidy obnovují přirozenou lipidovou bariéru a ochranu pokožky.

 

 • Vědecky prokázaná účinnost proti stárnutí – Zkoumání účinnosti kosmetických produktů Forlle’d provedla nezávislá organizace pro dermatologický výzkum v Německu v březnu 2012. Průzkum ukázal viditelnou účinnost produktů proti vráskám. Testy účinnosti zahrnovaly hodnocení hydratace pokožky, elasticity, úrovně erytému a hloubky vrásek. Již po dvou měsících každodenního používání prokázalo šetření výrazné zvýšení vlhkosti pokožky až o 96 %, pružnosti až o 55 %, přičemž hloubka vrásek se snížila až o 40 % a úroveň erytému se snížila až o 3 stupně.

 

 • Dokonalá péče před a po kožních peelingách, dermálních výplních a estetických operacích – Prokázaná penetrace nízkomolekulární kyseliny hyaluronové do dermis dělá z Forlle’du neinvazivní náhradu dermálních invazivních procedur, jako je biorevitalizace a mezoterapie, a prodlužuje účinek dermálních výplní. Navíc tato jedinečná regenerační aktivita pomáhá připravit pokožku na estetické operace a zkrátit dobu rehabilitace a s tím související. 

penetrace-nízkomolekulární-kyseliny-hyaluronové

Nejoblíbenější produkty přípravky značky FORLLED

HYALOGY P-EFFECT ESSENCE

Silné multifunkční sérum proti stárnutí, které poskytuje výrazné hydratační a stimulační účinky. Základem tohoto séra je představená patentovaná mikroskopická ionizovaná kyselina hyaluronová. Ta proniká přes bazální membránu a vytváří zásoby vlhkosti v hlubokých vrstvách dermis a stimuluje syntézu kolagenu a elastinu.

Toto sérum regeneruje dermální matrix a normalizuje hladinu pH pokožky. Tím zároveň zlepšuje kvalitu kůže a zvyšuje přirozenou obranyschopnost a imunitu pokožky. Pravidelná aplikace tohoto séra výrazně zvyšuje odolnost a elasticitu pleti a vede k viditelné redukci hloubky vrásek. 

Produkt je vhodný pro všechny typy pleti a aplikuje se rovnoměrným rozetřením na pleť. 

HYALOGY PLATINUM FACE CREAM

Pleťový krém s nízkomolekulární ionizovanou platinou, který pomáhá řídit základní mechanismy stárnutí pleti, účinně ji chrání před škodlivými účinky volných radikálů a zároveň zlepšuje strukturu a vzhled pleti. Tento produkt je doporučován při příznacích fotostárnutí, pigmentace, suché a ochablé pleti, nedostatečné elasticity či namáhané pleti včetně emočního stresu, vlivu životního prostředí velkých měst, nadměrného vystavování se UV záření, kouření a nezdravé stravy.

HYALOGY-PLATINUM-FACE-CREAM

HYALOGY CREAMY WASH

Lehká čisticí pěna s obsahem derivátů kokosového oleje, která je ideální pro citlivou, stárnoucí a podrážděnou pleť. Nejen, že pěna vyživuje, ale aktivně regeneruje a zklidňuje pokožku, aniž by ovlivnila její přirozenou obranyschopnost. Dále pomáhá oživit unavenou pokožku a zlepšuje pružnost a celkový tonus kůže. Aktivní složky produktu zajišťují regeneraci pokožky na buněčné úrovni, zlepšují strukturu epidermis, podporují tvorbu kolagenu a elastinu, regulují mikrocirkulaci a posilují krevní cévy. Skvělý tip i pro velmi suchou a citlivou pokožku. Výhodou je navíc fakt, že tento mycí prostředek lze použít jako jediný čisticí produkt.

HYALOGY-CREAMY-WASH

Přibližně 2-3 dávky pěny se rovnoměrně rozetřou na pleť, krk a dekolt. Pomocí prstů nebo dalších kosmetických pomůcek se pěna zapracuje do pleti a následně se smyje vlažnou vodou. 

Unikátní kosmetika pro zdravou a krásnou pleť

Pokud vás zaujaly dané produkty neváhejte nás kontaktovat. Připravili jsme pro vás bezplatné konzultace, kde vám naši vyškolení odborníci sestaví individuální plán konkrétních přípravků přesně podle potřeb vaší pleti. Můžete si tak sami vyzkoušet účinky specifického složení doslova „na vlastní kůži“. 

Objednání je možné přes email recepce@imperaclinic.cz nebo na telefonu + 420 773 304 008 (pobočka Králodvorská 663/13, Praha 1, 110 00) nebo na telefonu +420 776 473 564 (pobočka Českomoravská 2510/19, Praha 9, 190 00)

Více novinek a informací o kosmetice značky Forlled naleznete na našem Instagramu, kde se navíc dozvíte spoustu zajímavých tipů.

Celé portfolio ošetření a zákroku v oblasti estetické medicíny naleznete také na našem webu Impera Clinic.

Těšíme se na vaši návštěvu.