Náš tým Impera Clinic

V našem týmu Impera Clinic pracují lékaři a zdravotní sestry s dlouholetou praxi v oboru estetické medicíny.
Objednat se
Impera-Clinic-Praha-1

Dr. Elena Rumyantseva Mathey, MD, PhD
Dermatoložka, lékařka estetické medicíny, dermatochirurg na oddělení dermatoonkologie Univerzitní nemocnice Ambroise Paré, lektorka Lékařské fakulty na univerzitě PARIS EST CRETEIL (UPEC), mezinárodní školitelka aplikace dermálních výplní, botulinoterapie, mezoterapie a niťových technologií, přednášející na kongresech IMCAS, EUROMEDICOM, EADV. Má více než 20leté zkušenosti.
MUDr. Petra Ester Hamáčková
Lékařka estetické medicíny, školitelka injekčních metod.
Vystudovala jsem všeobecné lékařství na lékařské fakultě Univerzity Karlovy.
Od absolvování fakulty se plně věnuji estetické medicíně. Začala jsem splněním všech potřebných kurzů od institutu postgraduálního vzdělávání.
Absolvovala jsem řadu školení a konferencí pro aplikaci výplňových materiálů - Teosyal, Belotero, Stylage, Radiesse.
Mám absolvované Basic i Advanced školení chirurgických nití Aptos.

Od roku 2022 pracuji sama jako školitel pro ostatní lékaře formou one-to-one i skupinových školení.
Měla jsem možnost přednášet též pro společnost Jalupro na mezinárodní konferenci v Dubaji.

Nejvíce mě baví a zajímá preventivní estetická medicína a v budoucnu chci své znalosti rozšířit v oboru obličejové chirurgie - estetické a funkční.
"Dreams don't work unless you do"
Dr. Diana Molnar
Lékařka estetické medicíny
Jsem doktorkou estetické medicíny, vystudovala jsem obor všeobecného lékařství na Národní Užgorodské univerzitě. Od roku 2017 se věnují estetické medicíně. Začínala jsem jako kosmetička a po půl roce jsem začala provádět injekční zákroky. Absolvují také pravidelně velké množství školení a konferencí po celém světě.
Ve volném čase aktivně sportuji, miluji procházky s mým pejskem a ráda vařím.
"Znalostí není nikdy dost. Nic není nemožné"
Dr. Irina Atamanyuk
Dermatoložka, lékařka estetické medicíny, specialista oboru mikropigmentace, aromaterapie, masáže a přístrojové kosmetologie, certifikovaná školitelka terapeutické kosmetologie.
Jsem dermatoložka a lékařka estetické medicíny. Úspěšně jsem praktikovala lékařskou kosmetologii v nejlepším kosmetickém salonu v Irkutsku. Pracovala jsem jako lékařka v mezinárodním beauty salonu "Algoterm". Po přestěhování se do Prahy jsem začala pracovat na klinice Impera Clinic, kde úspěšně pracuju dodnes.
"Krása ve zdraví"
Dr. Anastasiia Chebotarova
Dermatoveneroložka , lékařka estetické medicíny, školitelka injekčních metod v International Medical Academy
V roce 2017 jsem úspěšně ukončila studium na 1. lékařské fakultě Charkovské národní lékařské univerzity na Ukrajině a začala aktivně pracovat v oboru dermatologie a estetické medicíny.

Průběžně se dále vzdělávám, jsem členkou odborných organizací – České akademie dermatovenerologie, Společnosti korektivní dermatovenerologie, kosmetologie ČLS JEP. Účastnila jsem se také mnoha školení a konferencí v oblasti dermatovenerologie a estetické medicíny jak v ČR, tak i v zahraničí. Aktuálně jsem v atestační přípravě v oboru dermatovenerologie.

Mám profesním cílem je pomoci vám zvýraznit vaši vrozenou krásu. Mojí specializací je anti-age terapie a dermatoonkologie. Jsem připravena pro každou z vás navrhnout individuální program pro dosažení nejlepších výsledků.
"Všechno co potřebujete, je láska a péče o pleť"
MUDr. Daria Parfenova
Lékařka estetické medicíny, školitelka injekčních metod v International Medical Academy
Vystudovala jsem 3. lékařskou fakultu v Praze. Od roku 2021 se věnuji estetické medicíně. Zároveň působím jako školitelka injekčních metod.

Estetická medicína je obor, který se neustále rychle rozvíjí, a proto se aktivně vzdělávám, abych byla vždy dobře informovaná o nejnovějších trendech a technikách. V práci se vždy snažím dosáhnout přirozených výsledků, které zdůrazní přirozenou krásu. Spokojenost mých klientek je pro mě velmi důležitá a vždy se snažím splnit jejich očekávání.
"Beauty is harmony, health and self-love"
Oleksandra Liptushenko
Zdravotní sestra, kosmetička, masérka, školitelka terapeutické kosmetologie a masážních technik
Jsem zdravotní sestra, kosmetička a masérka. Já jsem člověk tvůrčí, a proto zacházím s mou práci jako s uměním. Inspiruji se práci, kterou dělám а ráda řeším těžké problémy. Nikdy se nebojím učit něčemu novému, a mám rada se vzdělávat abych mohla nacházet novinky pro svoje pacienti.
Anastasiia Klochkova
Zdravotní sestra, školitelka terapeutické kosmetologie a masážních technik
Jsem vystudovaná všeobecná sestra, ale teď se věnuji kosmetologií. Do estetické medicíny mě přivedlo přání správně se starat o svou pleť, a následně pomáhat jiným lidem poznávat ten správný postup péče o pokožku. Kromě kosmetologie mám rada večerní procházky, klasickou literaturu a jako koníček mám vaření.
"Ty jsi sám sobě podporou"