...

Laserové omlazení dekoltu FRAC3

Hlavní | Naše služby | Laserové omlazení dekoltu FRAC3

Laserové omlazení dekoltu Fotona FRAC3

Revoluční novinkou ve světě estetické medicíny je ošetření FRAC3 lasery značky Fotona. Jedná se o neablativní revoluci v omlazení pleti. FRAC3 využívá Nd.Yag laser ke stimulaci přirozené schopnosti omlazení pokožky vyvoláním mikro ran v předčasně zestárlých nebo poškozených částech dermis a epidermis. Pomocí laseru je vytvořena trojrozměrná matice mikroran, která se soustředí do konkrétních hloubek stávajícího poškození kůže. Okolní tkáň zůstává nedotčena, a proto je intenzita ošetření minimalizována. 

FRAC3 unikátní metoda

Postupy remodelace pleti FRAC3 nevyžadují žádné prostoje a většina lidí se ihned po sezení vrací zpět ke svým běžným činnostem. Výhodou je i fakt, že procedura je vhodná jak pro muže, tak i pro ženy. Kromě vrásek navíc řeší i další časté kožní problémy jako jsou např: 

  • atrofické jizvy, tj. propadlé tkáně způsobené akné nebo po chirurgickém zákroku, 
  • hypertrofické jizvy neboli vyvýšené útvary které vznikají z důvodu nadměrného ukládání kolagenových vláken v průběhu hojení pokožky,
  • vylepšení textury kůže, stažení pórů, snížení mastnoty v pokožce,
  • redukce hyperpigmentace a 
  • růžovka odborně řečeno rosacea. 
  1. Princip zákroku
  2. Počet opakování
  3. Rekonvalescence a hojení
  4. Kontraindikace
  5. Mladá a krásná pleť na počkání

Princip zákroku

Před ošetřením je důležité důkladně vyčistit celou oblast dekoltu. Základem je odstranit nejen make-up, ale i zbytky krémů a nečistot, které ulpívají na kůži. Následně je nutné absolvovat vstupní konzultaci s odborníkem, který zhodnotí zdravotní anamnézu a na základě té stanoví konkrétní postup.

V případě, že budete vhodnými kandidáty, přechází se na samotnou terapii. Během té pacienti obvykle pociťují hřejivý pocit bez jakýchkoliv nepříjemných nebo bolestivých prožitků. Ve většině případů, tak ani není nutné používat lokální anestezii. Naopak celá terapie je popisována jako relaxační prožitek. 

Pro minimalizaci nežádoucích účinků se doporučuje alespoň 24 hodin před zákrokem vyhnout použití krémů nebo sér s AHA kyselinami a vitamínem A. Podobná situace platí i v případě opalování, kdy je vhodné pokožku 3-4 týdny před léčbou nezatěžovat nadměrným vystavováním slunci. 

Počet opakování

V závislosti na stavu vaší pleti a požadovaných výsledcích se obvykle doporučuje absolvovat 4-6 sezení. Každý pacient je však zcela individuální, a proto se výsledný počet může lišit. Efekt terapie vydrží zpravidla 12-14 měsíců s tím, že po 9 měsících se doporučuje absolvovat udržovací kúru. Konkrétní informace vám podá vyškolený odborník či lékař provádějící daný zákrok.

Rekonvalescence a hojení

Bezprostředně po ošetření lze zpozorovat mírné zarudnutí, které se během několika hodin či dnů ustálí a zcela vymizí. Tím, že metoda FRAC3 nenarušuje okolní tkáň se ošetření často přezdívá jako „laser pro obědovou pauzu“. Během 30-90 minut se ošetří celý dekolt a vy se následně můžete vrátit zpět do běžného života. Kromě zmíněného drobného zarudnutí, které se ani nemusí dostavit nikdo nepozná, že jste podstoupili laserový zákrok. 

Pro lepší hojení a ochranu pokožky je vhodné následně používat krémy s vysokým UV faktorem a vyhýbat se nadměrnému slunění. Ideální je i vynechat na 24 hodin cvičení a nadměrnou fyzickou zátěž. 

Kontraindikace

Procedura se nedoporučuje u aktivních virových a bakteriálních infekcí, u těhotných a kojících žen a u osob se zvýšenou fotosenzitivitou. Vyloučeny jsou zpravidla i jedinci podstupující onkologickou léčbu nebo mající epilepsii, těžkou cukrovku nebo neurologické onemocnění. Pokud si nejste jisti vždy se raději poraďte kromě vyškoleného odborníka i se svým ošetřujícím lékařem. 

Mladá a krásná pleť na počkání

Chcete-li zastavit přibývající léta zkuste postoupit tuto jedinečnou léčbu, kterou stihnete i během pauzy na oběd.

Objednat se lze přes email recepce@imperaclinic.cz nebo zavolat na + 420 773 304 008 (adresa Králodvorská 663/13, Praha 1, 110 00) .

Využít navíc můžete i náš online rezervační formulář, kde si lze rezervovat i další z výčtu našich služeb. 

Pro více novinek a aktuální akce sledujte také naše webové stránky nebo Instagram, kde se navíc dozvíte spoustu zajímavých informací a tipů nejen o jednotlivých zákrocích, ale i oblíbené fotky ze zákroků známé jako „před“ a „po“. 

Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.