Fotona 4D pro léčbu růžovky a kuperózy

Fotona 4D je nejmodernější a unikátní laserové ošetření pro léčbu růžovky a nežádoucích cévních problémů pleti.
Objednat se

Co je laserová léčba Fotona 4D?

Fotona 4D je unikátní laserové ošetření, které se využívá na nejrůznější kožní problémy. Pomocí speciální laserové technologie Nd:YAG a Er:YAG pronikne laser Fotona do vaší pokožky, kde se přímo zaměří na příčinu a léčbu růžovky i kuporózy.

Ve srovnání s jinými léčebnými metodami poskytuje laser Fotona rychlé výsledky s minimálními vedlejšími účinky.
Více

Pro koho je ošetření Fotona 4D vhodné?

Pro všechny klienty, kteří preferují neinvazivní a nechirurgické zákroky. Benefitem ošetření je i fakt, že ho lze provádět celoročně, dokonce i během léta.

Rosacea a kuperóza

Růžovka neboli odborně řečeno rosacea je chronické kožní onemocnění, které trápí miliony lidí po celém světě. Kromě viditelného začervenání se projevuje nepříjemným svěděním, pálením a pnutím pokožky. Kromě vnějších projevů trápí však pacienty i po psychické stránce.

Kuperóza je specifické postižení kožních cév. Ty ztrácí svou pružnost a v důsledku toho se ztenčuje jejich stěna. Výsledkem jsou prosvítající žilky, které se objevují jak na obličeji, tak i na ostatních částech těla.

Účinky laseru na růžovku a kuperózu

Laser Fotona pomáhá redukovat zarudnutí a další nepříjemné projevy, které doprovází obě onemocnění. Pomocí nastavení pulsu lze docílit zesvětlení pokožky a zamezení koagulace krevních cév v postižených oblastech.

Výhody ošetření

ambulatní bezbolestný zákrok
dlouhotrvající výsledky
ihned viditelný efekt
minimální nežádoucí účinky
žádná rekonvalescence
k ošetření obličeje a dalších částí těla
přirozená podpora tvorby kolagenu pro mladistvý vzhled a redukci vrásek
pevnější pokožka v kombinaci s přirozeným tónem pleti

Lékaři provádějící zákrok

Ceník

Název
Délka procedury
Frekvence opakování
Počet opakování
Cena

Časté dotazy

Za jak dlouho mohu pozorovat výsledky?
Prvotní účinek na ošetřovanou pokožku uvidíte již bezprostředně po prvním ošetření. V závislosti na typu a hloubce problému se bude během několika týdnů pozitivní efekt ještě prohlubovat. Pro maximální a dlouhotrvající výsledky je nutno dbát doporučení ošetřujícího specialisty.
Jaká je doba rekonvalescence?
Na rozdíl od jiných léčebných metod je doba hojení velmi krátká nebo žádná. Ve skutečnosti laser Fotona 4D skutečně napomáhá procesu hojení tím, že stimuluje přirozenou produkci kolagenu.

Ihned po ošetření se tedy můžete vrátit zpět k běžným činnostem.
Je ošetření bolestivé?
Nikoliv. Zákrok lze zařadit mezi neinvazivní ošetření. Pacienti maximálně pociťují drobné štípání či pnutí. V případě jakéhokoliv nepohodlí je možné aplikovat znecitlivující krém, který zajistí nejvyšší možné pohodlí.