Beautylizer-Praha

Plavková sezóna? Odhoďte stud a vyzkoušejte Beautylizer

Léto je v plném proudu a s ním i plavková sezóna. Chtě nechtě s tímto obdobím přichází i řešení naší postavy. Zejména ženy se často ostýchají a dávají si nereálná předsevzetí, která vedou k tomu, že oblíbené svlažení raději odkládají. S navrácením sebevědomí může kromě pravidelného cvičení pomoci i unikátní přístroj, který používají i vrcholoví sportovci. Vyhlazení celulitidy, zeštíhlení až o několik centimetrů a push-up efekt je jen strohý výčet základních benefitů, který Beautylizer poskytuje.

 1. Celulitida aneb kožní problém, který trápí většinu žen, ale nevyhýbá se ani mužům 
 2. Vibrokomprese ve spojení s LED červeným světlem
 3. Tři fáze = potvrzená účinnost
 4. Výsledky nejen pro pevnější postavu
 5. Základ pro každého sportovce
 6. 13 účinků během 90 minut
 7. Podpora krásné postavy na počkání 

Celulitida aneb kožní problém, který trápí většinu žen, ale nevyhýbá se ani mužům

Ještě před tím, než se dostaneme k samotnému principu zařízení a jeho výhodám, je na místě představit si nejčastější kožní problém, který se objevuje až u 90 % žen a je nejčastějším důvodem ostychu. Jedná se o celulitidu, kterou asi není nutné nijak zdlouhavě představovat.

Zjednodušeně řečeno jde o situaci, kdy dochází ke zvětšování objemu kožních buněk a jejich následnému vytlačování na povrch kůže. Souběžně se omezuje průtok krve a lymfy a v daných místech vznikají nežádoucí ďolíčky.

Důležité je zmínit, že i když v článku budeme používat označení celulitida, jde o chybné pojmenování onemocnění. Celulitida totiž označuje zánět buněk, zatímco celulita vyjadřuje zmíněnou degeneraci pokožky a změny tukového vaziva. 

kožní-problém

Bez ohledu na pohlaví, stavbu nebo váhu těla, trápí celulitida většinu populace. Příčiny vzniku jsou různorodé a zahrnují několik základních faktorů. 

 1. Genetická predispozice – genetika je zkrátka neúprosná. Vyskytla-li se tato estetická vada u vašich předků máte i vy k ní určité předpoklady. Neznamená to však, že s tím nic nezmůžete. Právě naopak pokud víte, že např. vaši maminku celulita trápila, můžete prevencí příznaky zmírnit anebo zcela potlačit. 
 2. Pohlaví – ženy budou jistě souhlasit, že je tento faktor nespravedlivý, ale bohužel je to fakt. Stovky ne-li tisíce studií potvrdilo, že ženy více trpí pomerančovou kůží. Důvod je jednoduchý. Jednotlivá pohlaví totiž mají jinou strukturu pojivové tkáně. U žen tukové buňky vystupují na povrch pokožky, zatímco u mužů zůstávají hlouběji, a proto se celulitida u mužů obecně neobjevuje v takové intenzitě jako u žen. 
 3. Hormony – s předchozím bodem úzce souvisí hormonální nerovnováha. K jejímu vychýlení dochází právě častěji u žen, které se v průběhu dospívání potýkají s první menstruací a postupně projdou těhotenstvím a následnou menopauzou. Právě v těchto životních fázích se mění hladina estrogenu, který je zodpovědný za pružnost a pevnost vaziva a svým způsobem ovlivňuje i ukládání tuků a vody v těle. 
 4. Životní styl – stejně jako u většiny onemocnění hraje zásadní roli životní styl a stravování. Mastné pokrmy plné soli a cukrů ve spojení s nulovým pohybem, stresem a užíváním alkoholu či tabákových výrobků mohou naše tělo připravovat o důležité vitamíny a minerály a tím způsobit nejen změnu elasticity kůže, ale i další závažnější zdravotní problémy. Vhodné je naopak mít pestrý a vyvážený jídelníček. Boj s celulitidou mohou podpořit i tzv. anticelulitidní potraviny, mezi které se řadí lněná semínka, citrusy, mořské plody, ryby a ořechy. Zásadní je kromě jiného i pohyb a je jedno jaký. Ať už místo ranní cesty autobusem půjdete pěšky anebo si po práci půjdete zaposilovat do fitness centra, každý pohyb se počítá. Dokonce existují i speciální cviky na celulitidu. Ale o tom zase někdy příště.

Zkrátka ať už je důvod vzniku nežádoucích ďolíčků jakýkoliv, rozeznáváme čtyři stupně celulitidy. 

 1. stupeň je charakteristický velmi mírnými projevy, které nejsou zpravidla ani vidět a lze je zaznamenat pouze u tzv. štípacího testu, kdy se kůže zmáčkne mezi palec a ukazováček. 
 2. stupeň je již viditelný i bez použití zmíněného testu. Často stačí zatnutí svalů nebo určitý tlak vyvinutý na kůži. 
 3. u třetího stupně je problém patrný bez ohledu na jakoukoliv fázi pohybu nebo tlaku. 
 4. poslední stupeň se vyznačuje velkou viditelností v jakékoliv pozici a často s sebou nese i další neduhy v podobě degenerace vaziva způsobující bolest. 

Vibrokomprese ve spojení s LED červeným světlem 

S celulitidou lze bojovat několika způsoby, od zdravého životního stylu až po zvolení vhodné metody, která podpoří lymfatický systém spolu s elasticitou pokožky. My se v dnešním článku zaměříme právě na přístrojového pomocníka zvaného Beautylizer. Jedná se o unikátní zařízení, které bylo vyvinuto světovými vědci a díky systému vibrokomprese a světelné terapii si poradí s jakýmkoliv stupněm celulity. 

Beautylizer se skládá ze tří hlavních částí. Tou hlavní a nejdůležitější je rotační hlavice, která obsahuje 72 silikonových kuliček. Ty mohou mít různou hustotu a podle toho se lišit barvami. Ve všech případech se však jedná o lékařský silikon, který je pro lidskou pokožku zcela nezávadný a hypoalergenní.

Beautylizer-Praha

Pomocí ovládání na samotné hlavici nebo displeji přístroje navolí vyškolený pracovník rozsah vibrací a zároveň aktivuje LED červené světlo, které proniká do pokožky, kde stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a zároveň zlepšuje krevní oběh. LED světelná terapie se navíc ukázala jako bezpečná a účinná i při běžných kosmetických problémech. Trápí-li vás tedy např. akné na hýždích nebo lupénka, lze po skončení terapie zaznamenat viditelné zlepšení i v této oblasti. 

Díky spojení těchto jednotlivých funkcí přirovnávají klienti efekt vibrokomprese k liposukci. Zásadní rozdíl však spočívá v tom, že Beautylizer je zcela neinvazivní a bezbolestné tvarování postavy při kterém můžete v klidu relaxovat. Necítíte žádné nepohodlí a ihned po dokončení se lze vrátit k běžným činnostem. Žádné modřiny ani vpichy od jehel. Zkrátka stejně jako po relaxační masáži budete odcházet příjemně uvolněni bez jakýchkoliv problémů. 

Tři fáze = potvrzená účinnost

Správně provedená terapie by měla zahrnovat tři fáze. Nejprve se aktivuje tzv. lymfodrenáž jejímž cílem je podpořit tok lymfy a připravit kůži na druhou část. Ta spočívá v kompresní masáži. Navýší se tlak a vibrace z rotační hlavice začnou spolu s LED červeným světlem pronikat hlouběji do pokožky. Tyto dvě fáze trvají dohromady zhruba 50-60 minut. Nakonec se tlak opět sníží a ošetří se oblasti s tenčí dermis jako je např. pokožka krku, ramen a chodidel.  

lymfodrenáž-praha

Pro maximální efekt, který byl zkoumán i v případové studii se doporučuje absolvovat ideálně 10 sezení 2x až 3x týdně. Následně se intenzita návštěv sníží a domluví se udržovací terapie. Konkrétní počet vždy určuje vyškolený odborník na základě intenzity problému. 

Kromě dosažených účinků se přístroj může pyšnit i certifikací ISO 13485:2016, která prokazuje kvalitu zařízení z pohledu státní legislativy. 

Výsledky nejen pro pevnější postavu

Jak již bylo zmíněno Beautylizer nemá výhody jen při boji s pomerančovou kůží. Dokáže toho mnohem více. Díky zlepšení krevního oběhu a aktivaci lipolýzy v podkoží se pokožka zpevní a normalizuje, což pro některé jedince může znamenat redukci tukových zásob až o dvě velikosti. Podpoří se i zmíněný lymfatický systém, který je zodpovědný za otoky a zadržování vody.

Z pokožky se tak odplaví nežádoucí toxiny a pleť zůstane viditelně hladší a vyrovnanější. Kromě estetických benefitů je důležité zmínit i fakt, že přístroj pomáhá i psychicky. Tím, že celý postup zákroku lze přirovnat k příjemné masáži, je dosaženo přirozeného sedativního účinku. Nejen svaly, ale i nervový systém se uvolní a odchází napětí spojené s každodenním stresem. Spousta klientů, tak popisuje jako bonus lepší spánek a následně více energie. 

Základ pro každého sportovce

Ať už jste profesionální nebo amatérští sportovci v obou případech doporučujeme vyzkoušet metodu RSL, tj. Rotation – Spheres – LED. Po jakémkoliv typu sportu je důležitá regenerace svalů. Právě ta předejde riziku přetrénování, namožení svalů a následných křečí a s tím spojených případných zranění.

profesionální-nebo-amatérští sportovci

Role regenerace je tedy nezastupitelná a není radno jí podceňovat. Revolučním způsobem, který vám napomůže s odstraněním přebytečné kyseliny mléčné ze svalů, přípravou na závody a zvýšením krevního oběhu ve svalstvu je právě zmíněná vibrační komprese za pomoci Beautylizeru. 

13 účinků během 90 minut

Celková délka ošetření se pohybuje od 45-90 minut v závislosti na rozsahu problému a dané oblasti. Jednotlivé bonusy terapie lze shrnout do několika bodů. 

 • Změna konfekční velikosti až o 2 čísla – u každého klienta je individuální 
 • Vyhlazení celulitidy v jakékoli fázi
 • Zpevnění postavy
 • Pozvednutí a omlazení pokožky těla
 • Obnova postavy po porodu
 • Až o 67 % vyrovnanější reliéf pokožky
 • Elastická pokožka
 • Snížení viditelnosti jizev a strií
 • Pozvednutí ochablé pokožky po prudkém úbytku hmotnosti
 • Odstranění svalových bolestí a křečí 
 • Eliminace otoků a syndromu „unavených nohou“
 • Zlepšení fyzické i psychické pohody
 • Měkká lymfatická drenáž odstraňující toxiny a odpadní látky z těla

Elastická-pokožka

Stejně jako každé estetické ošetření má i Beautylizer určité kontraindikace. Více informací shrnuje popis procedury, kde se kromě jiného dozvíte i spoustu dalších zajímavých informací. 

Podpora krásné postavy na počkání 

Zaujala vás popisovaná terapie? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat. Jsme jedním z estetických salonů, který se může pyšnit moderními přístroji mezi které patří i Beautylizer. 

V samotném centru Prahy máme dvě nadstandardně vybavené pobočky: 

Zanechte nám na webových stránkách své telefonní číslo a my vám během několika minut zavoláme zpět a zodpovíme vaše dotazy. Poradit se můžete i při nezávazné konzultaci, kde naši odborníci zhodnotí, zda je pro vás ošetření vhodné. 

Nechcete-li na nic čekat, lze se rovnou i objednat. Prostřednictvím našeho online rezervačního formuláře je to snadné. Takřka odkudkoliv si můžete zvolit konkrétní proceduru, termín a specialistu, který bude zákrok provádět. 

Více informací o jednotlivých terapiích pravidelně přidáváme i na náš Instagram, kde kromě jiného najdete stejně jako na webu upozornění na speciální akce. 

Těšíme se na vaši návštěvu. 

PS: Pokud chcete udělat radost vašim blízkým, zakupte jim náš dárkový poukaz. Ten lze zakoupit v libovolné částce nebo na celý balíček služeb včetně Beautylizeru. Více informací o zakoupení a platnosti se dozvíte na našich webových stránkách anebo nám napište email na adresu: recepce@imperaclinic.cz.